+420 354 542 641

DIVADLO BOŽENY NĚMCOVÉ

MKS - MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

csenderu
REZERVUJTE SI VČAS SVÉ VSTUPENKY
PODÍVEJTE SE NA NÁŠ PROGRAM
PRONÁJEM DIVADLA
Nabízíme možnost využití prostoru divadla k pořádání nejrůznějších společenských akcí.
Vstupenky je možno zakoupit Po – Pá od 13 do 15 hodin v pokladně divadla (přední prostřední vchod Divadla B. Němcové, přízemí), nebo objednat v této době na telefonu +420 354 542 077

PLETKY STRAUSSOVY OPERETKY

Hudební pořad
Datum:: 18. říjen 2018 19:30

Operetní revue operety Netopýr a operety Cikánský baron.

Na vídeňskou operetu měla veliký vliv  Offenbachova  operetní tvorba. Offenbach sám často zajížděl dirigovat své operety  a sklízel slávu a odiv. Proto první polovina operetní revue je věnována tomuto „otci“ operetního žánru. Druhá polovina pak patří výlučně tvorbě Johanna Strausse a zazní nejen nejkrásnější úryvky z operet Cikánský baron a Netopýr, ale i populární duet z  Vídeňské krve a jeho Valčík na modrém Dunaji, včetně závěrečného přípitku s publikem.

Účinkují: Michaela Šrumová – sólistka opery ND v Praze – soprán, Jitka Kubištová – soprán, Tatiana Krchovová –  průvodní slovo, Eva Staškovičová – tanečnní sólo a soprán, Lukáš Ondruš – taneční sólo a tenor, Dalibor Tolaš – držitel Thálie, sólista opery v Plzni a bas-baryton, Roman Krebs -  sólista  plzeňské operety, tenor. Hudební doprovod: Ivana Janečková - klavír, Milan B. Karpíšek - housle a bicí.                                                

Vstupné: 230, 260, 280 Kč

 

 

Všechny termíny:


  • 18. říjen 2018 19:30