+420 354 542 641

DIVADLO BOŽENY NĚMCOVÉ

MKS - MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

csenderu
REZERVUJTE SI VČAS SVÉ VSTUPENKY
PODÍVEJTE SE NA NÁŠ PROGRAM
PRONÁJEM DIVADLA
Nabízíme možnost využití prostoru divadla k pořádání nejrůznějších společenských akcí.
Vstupenky je možno zakoupit Po – Pá od 13 do 15 hodin v pokladně divadla (přední prostřední vchod Divadla B. Němcové, přízemí), nebo objednat v této době na telefonu +420 354 542 077

PopUp Aholic

 

Vážení a milí návštěvníci,

V souvislosti neplánového zákroku pana L. Langmajera nebudeme schopni odehrát představení Tak to jsme ještě neviděli, Marie 23.8.2024. 

Vstupné za zakoupené vstupenky online na 23.8.2024 budou vráceny zpět na účet. Ostatní zakoupené vstupenky vracejte na pokladnu Divadla B. Němcové.

 

 

Jak parkovat při návštěvě divadla Boženy Němcové ve Františkových Lázních

 

Vážení a milí návštěvníci našeho divadla,

od 1. 6. 2024 již nebude možné využít vstupenky do divadla jako bezplatný parkovací lístek.

Od tohoto data bude možné parkování vozidla pouze na vyhrazených parkovacích místech označených svislou dopravní značkou „Parkoviště s parkovacím automatem“ (č. IP 13c), doplněnou vodorovnou dopravní značkou s vyznačeným způsobem stání. Tato parkovací místa se nacházejí oboustranně v ulici Ruská mezi křižovatkami ulic  Kollárova a 5. května, a také v ulici ČSA.             

Poplatek za parkování se hradí v parkovacím automatu dle tarifu stanoveného vyhláškou města Františkovy Lázně.             

Rovněž je možné zaparkovat na některém z hlídaných parkovišť.

                                            

 

 

STONELEIGH YOUTH ORCHESTRA LONDON

Koncert
seniorperformance_025-min
Datum:: 29. červenec 2024 19:30

 Stoneleigh Youth Orchestra, založený v roce 1944, je jedním z nejstarších mládežnických orchestrů ve Velké Británii. Se sídlem ve Wimbledonu v Londýně máme v současné době více než 160 hráčů ve věku od 8 do 18 let z přibližně 80 různých škol z celého Surrey a jižního a západního Londýna.

Stoneleigh se skládá ze dvou orchestrů: Main Orchestra, zaměřený na hudebníky, kteří jsou ekvivalentem Grade 7 standard nebo vyšší, a Training Orchestra, určený pro méně zkušené hudebníky, kteří mají minimálně Grade 4 standard. Orchestry zkouší ve Wimbledonu v neděli odpoledne během školního semestru a odehrají tři koncerty ročně v některých z nejlepších koncertních sálů v Londýně a Surrey. Nedávná místa zahrnují Cadogan Hall, St John's Smith Square, Dorking Halls a Royal College of Music. Hlavní orchestr také každý červenec podniká týdenní turné po Evropě.

Vstupné: 200, 170, 140, 80 Kč

 

 

Seznam termínů


  • 29. červenec 2024 19:30