+420 354 542 641

DIVADLO BOŽENY NĚMCOVÉ

MKS - MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

csenderu
REZERVUJTE SI VČAS SVÉ VSTUPENKY
PODÍVEJTE SE NA NÁŠ PROGRAM
PRONÁJEM DIVADLA
Nabízíme možnost využití prostoru divadla k pořádání nejrůznějších společenských akcí.
Vstupenky je možno zakoupit Po – Pá od 13 do 15 hodin v pokladně divadla (přední prostřední vchod Divadla B. Němcové, přízemí), nebo objednat v této době na telefonu +420 354 542 077

Rezervace vstupenek

Vstupenky je možno zakoupit Po – Pá od 13 do 15 hodin v pokladně divadla (přední prostřední vchod Divadla B. Němcové, přízemí), nebo objednat v této době na telefonu 354 542 077. 

Pokladna divadla je rovněž otevřena v den konání pořadu, hodinu a půl před zahájením představení. Rovněž si můžete rezervovat vstupenky na telefonním čísle MKS 354 542 641 nebo 607 991 979 v době Po –Pá od 9 do 15 hodin, na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na facebookových stránkách Divadlo Boženy Němcové.

Vstupenku lze taktéž koupit (nikoli zamluvit) denně od 9 do 17,00 hodin v Turistickém informačním centru Máchova 373/8 19, Františkovy Lázně (objekt Milano).

Platnost rezervace vstupenky je 10 kalendářních dní.
V případě, že rezervovaná vstupenka nebude vyzvednuta či zaplacena ve stanoveném termínu do 10 kalendářních dní, bude rezervace automaticky ukončena a vstupenka bude uvolněna do dalšího prodeje. Všechny rezervace budou ukončeny tři pracovní dny před začátkem představení. Rovněž i v tomto případě bude nevyzvednutá vstupenka opět uvolněna do dalšího prodeje Po tomto termínu bude možné vstupenku rezervovat jen několik hodin a ve výjimečném případu do druhého dne.


Vstupenku lze zaplatit převodem na účet, kdy po převedení peněz na účet MKS budou vstupenky vytištěny a připraveny k vyzvednutí v předprodeji divadla. Takto pořízené vstupenky je možné si poté vyzvednout kdykoliv, třeba i těsně před představením. Bližší informace o nové formě předprodeje získáte od pracovníků divadla na telefonním čísle 354 542 641 nebo přímo v předprodeji.

Reservierung der Eintrittskarten

Die Eintrittskarten können Sie von Mo - Fr ab 13 bis 15 Uhr an der Kasse im Theater (vorne, mittlerer Eingang des Theaters B. Němcové im Erdgeschoss) kaufen, oder telefonisch in dieser Zeit unter 354 542 077.

Die Kasse des Theaters ist ebenfalls am Tag der Vorstelllung ein und halb Stunden davor geöffnet. Sie können ebenfalls die Karten telefonisch unter der Nummer des Stadtkulturzentrums 354 542 641 oder 607 991 979 von Mo - Fr ab 9 bis 15 Uhr, auf der e-mail Adresse: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. oder auf den Facebook - Seiten Divadlo Boženy Němcové reservieren.

REKLAMAČNÍ ŘÁD
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. Po zakoupení vstupenky je nutno si ji zkontrolovat, zda byla vstupenka vydána na požadované představení. Za ztracené vstupenky není poskytována náhrada.
Vstupenky je nutné uchovávat na bezpečném místě proti jejich zneužití.
Padělání vstupenky je nepřípustné, dodatečnými úpravami se vstupenka stává neplatnou.
Držitelé vstupenek jsou povinni řídit se pravidly stanovenými pořadatelem akce.
Změny v programu a účinkujících jsou vyhrazeny.
V případě zrušení nebo nemožnosti konání akce (představení) je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného do 14 dní předprodeji divadla nejpozději  do 60 dnů ode dne zrušeného představení bez výjimek.
Veškeré dotazy a případné reklamace je třeba doručit bez zbytečného odkladu na adresu uvedenou v sekci Kontakt.